Pages Navigation Menu

remonty Kaków. Rc matsu - rcmatsu

Karnisz mocowany do ścian bocznych czyli montaż karnisza.

Karnisz mocowany do ścian bocznych czyli montaż karnisza.

Karnisz służy do zawieszenia firanek, które służą zapewnieniu prywatności oraz jako element estetyczny wystroju wnętrz.

JAK ZAPEWNIĆ SOBIE PRYWATNOŚĆ?

Zachowanie prywatności nie zawsze jest najłatwiejsze, gdy mieszkamy w obrębie dużej ilości ludzi. Bardzo często zdarza się, że przechodnie po prostu patrzą się w okna naszych domów, w ogóle nie zwracając na nas uwagi. Nie jest to z pewnością odpowiednie zachowanie, jednak nie będziemy tego roztrząsać. Aby zapewnić sobie odcięcie od świata, ludzi – można powiesić na oknach rolety lub firanki. Dodatkowym plusem posiadania firanek jest to, że występują pod bardzo wieloma różnymi wzorami, więc mogą ozdabiać wnętrze naszego domu, mieszkania.

Karnisz mocowany do ścian bocznych

Karnisz służy do tego, aby móc na nim zawiesić firanki, zasłony. Montuje się go do ściany, sufitu, czy też pomiędzy ścianami. Karnisze wykonane są zazwyczaj z metalu, jednak można spotkać się z karniszami zrobionymi z innych materiałów. Mowa tutaj np. o drewnie. Karnisz mocowany do ścian bocznych w oknie. Bardzo ważne jest, aby wszystko dobrze wymierzyć oraz znać rozmiar firanek, które chcemy powiesić na takim karniszu. Najpierw wywiercamy otwory i umieszczamy w nich specjalne korki. Później postępujemy zgodnie z instrukcją montażu dołączoną do opakowania.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ KARNISZ?

Karnisze do zawieszania firan można kupić w większości sklepach budowlanych. Zakupów możemy dokonać także w sklepach, które zajmują się sprzedażą tylko i wyłącznie karniszów. W takich sklepach znajdziemy bardzo wiele różnych wzorów karniszy, które mogą być wykonane z różnych materiałów. Przy wyborze koloru i rodzaju karnisza warto wziąć pod uwagę rozmiar naszego okna, okien oraz rozmiary firanek, zasłon, które chcemy na nim umieścić. Zakupu karniszy można dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Aby zamówić karnisze z dostawą do naszego domu – nie musimy nawet z niego wychodzić. Dostawy realizowane są również jak najszybciej.