Pages Navigation Menu

remonty Kaków. Rc matsu - rcmatsu

Jasne i niedrogie pomysły na wystrój domu i podwórka

Jasne i niedrogie pomysły na wystrój domu i podwórka

Sezon na dom z ogrodem tuż za rogiem, czas zacząć przygotowywać się do lata. Zebraliśmy kilka najlepszych pomysłów na letni wystrój domu — nie tylko świetnie sprawdzą się w ogrodzie, ale także pomogą zaoszczędzić pieniądze.

Stara rzecz to nowy garnek

Grzebiąc w swoich ogrodniczych rzeczach, nie spiesz się z wyrzucaniem zużytych butów, podartych kapeluszy i zardzewiałych konewek. Daj im drugą szansę, przekształcając je w fantazyjne doniczki. Wystarczy odnowić stare przedmioty, a następnie powiesić je na płocie lub przy schodach.

Praktyczne grabie

Przydają się też stare narzędzia. Na przykład złamane grabie mogą być dobrym zamiennikiem dla stojaka na narzędzia. W końcu ich zęby są tak poręczne, że można w nich trzymać szpatułki i rękawice.

Stół zrobiony z pniaka

Obalanie pniaków to ciężka i niewdzięczna praca. Wykaż się kreatywnością i zamień nieestetyczny pień drzewa w elegancki stolik do herbaty. Aby to zrobić, wystarczy przykryć pniak drewnianym lub szklanym blatem. Pniak w środku ogrodu można ozdobić kwiatami, tak aby nikt nie zauważył go w gąszczu ogrodu.

Tęczowe płytki

Urozmaicenie przestrzeni zewnętrznej dzięki jaskrawym kolorom akrylu. Na przykład udekoruj szare płytki na zewnątrz domu lub kamienie w ogrodzie i spraw, by życie stało się jeszcze jaśniejsze.

Huśtawki domowej roboty

Złamane krzesło nie powinno stać w szopie, ale na drzewie — jako huśtawka. Wszystkie potrzebne doświadczenia zawodowe można zdobyć podczas zajęć hobbystycznych. Przytnij nogi, wywierć cztery otwory w siedzisku i przełóż przez otwory mocną linę. Teraz wystarczy przymocować huśtawkę do drzewa. Tę samą sztuczkę można wykonać ze starą deskorolką.

Świeczniki wykonane ze słoików

Nie tylko można w nich przechowywać pikle i dżemy, ale także przyciągają wzrok na zewnątrz. Zrób z nich modne świeczniki i zawieś je na płocie lub dachu. Doniczki mogą być również wykorzystywane jako świeczniki.

Światło w ciemności

Zrób wrażenie na swoich sąsiadach dzięki dramatycznemu efektowi świetlnemu w swoim ogrodzie. W tym celu pomaluj doniczki farbą świecącą w ciemności — dzięki temu wieczorny ogród będzie jeszcze bardziej urokliwy.