Pages Navigation Menu

remonty Kaków. Rc matsu - rcmatsu

Przedpokój jako garderoba: Organizacja i przechowywanie odzieży i dodatków

Przedpokój jako garderoba: Organizacja i przechowywanie odzieży i dodatków

Przestrzeń w przedpokoju często jest niedoceniana w kwestii przechowywania ubrań i dodatków. Jednak dzięki kilku prostym trikom, można przekształcić przedpokój w funkcjonalną garderobę. W tym artykule przedstawiamy kilka pomysłów na organizację i przechowywanie odzieży i dodatków w przedpokoju.

1. Regał na buty
Buty mogą zajmować dużo miejsca w szafie lub garderobie, ale ich przechowywanie w przedpokoju może okazać się bardzo pomocne. Zamontuj w przedpokoju regał na buty lub postaw szafkę, która pomieści od kilku do kilkunastu par. Dzięki temu zapewniamy sobie miejsce na inne rzeczy w garderobie i ułatwiamy sobie codzienne zakładanie i zdejmowanie obuwia.

2. Wieszak na kurtki i płaszcze
Najprostszy sposób na przechowywanie kurtki lub płaszcza w przedpokoju to wieszak. Można postawić go na ścianie albo zamontować na stałe. W przypadku mniejszych przedpokojów warto rozważyć zamontowanie wieszaka na kurtki z wysuwaną półką lub z dodatkowymi haczykami na czapki, szaliki i rękawiczki.

3. Stojak na parasole
Oprócz wieszaka na kurtki warto pomyśleć o stojaku na parasole. Bezpieczne przechowywanie mokrych parasoli po dobrym deszczu czy zawieszenie eleganckiego parasola może znacznie odciążyć garderobę.

4. Szafka z szufladami
Szafka z szufladami to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy schować w przedpokoju dodatkowe ubrania lub bieliznę. Dla osób potrzebujących przestrzeni na dodatkowe pudełka czy kosze wyglądające schludnie i zbiorczo można wybrać szafki do przechowywania części garderoby.

5. Lustrzana szafa
Ostatnią propozycją, która pomoże zadbać o przechowywanie ubrań i dodatków w przedpokoju, jest lustrzana szafa. Z jednej strony korzystamy z lustra, które jest niezwykle pomocne w przygotowaniach do wyjścia z domu, a z drugiej strony mamy do dyspozycji przestrzeń do przechowywania par butów, płaszczy czy innych niezbędnych elementów stroju.

Podsumowując, przedpokój może stać się bardzo przydatnym elementem naszej codzienności, jeśli potraktujemy go jak garderobę. Wystarczy kilka dodatkowych elementów, które umieścimy w przestrzeni przed drzwiami wejściowymi. W ten sposób uda nam się odciążyć naszą szafę lub garderobę, a także zyskać dodatkową przestrzeń na kurtki, płaszcze, buty lub parasole.